-20%

Косметологічний столик для манікюра і салонів краси MebelРroff Мini 41, столик на роліках.
1 728 ₴
1 382,40 ₴
- В наличии
- Код: Мini 41
+380 (97) 051-61-19
Артем- +380 (63) 940-08-57Артур
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Класичний косметологічний візок-столик, має просту конструкцію і невисоку ціну, однак він може стати незамінним помічником перукаря, косметолога, масажиста, візажиста, спеціаліста з депіляції або нарощування нігтів. Візок відрізняється компактними розмірами і високою мобільністю, вона дозволяє розмістити необхідні матеріали, інструменти, косметику безпосередньо в зоні роботи майстра, а в разі потреби, швидко перемістити на нове місце. Це універсальне рішення для масажних салонів, студій краси, перукарень, косметологічних кабінетів тощо.
Габаритні розміри:
Ширина 550 мм
Глибина 400 мм
Висота 680 мм
Може бути виготовлений в наших стандартних кольорах
Білий, Дуб Сонома, Венге, Бетон (+20%), Антрацит
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 680 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас | Ламинированная ДСП |
| Колесики (колесные опоры) | пластик |
| Ящик (выдвижной) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 550 мм |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
Информация для заказа
- Цена: 1 382,40 ₴










