-20%

Стелаж для кухні. Стелаж для мікрохвильової печі. Стелаж до кімнати. Стелаж в офісі.
3 745 ₴
2 996 ₴
- В наявності
- Код: Мікро-14
+380 (97) 051-61-19
Артем- +380 (63) 940-08-57Артур
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний стелаж для мікрохвильової печі — компактні та функціональні меблі, що ідеально підходять для організації простору на кухні. Оснащена спеціальною нішою для мікрохвильової печі та додатковими полицями для зберігання посуду, побутових приладів або продуктів. Зручний та стильний аксесуар, який допоможе підтримувати порядок та заощадити місце у вашій кухні. Також стелаж використовується для дому, до спальні, вітальні, дитячої тощо.
Габаритні розміри:
Ширина 900 мм
Висота 855 мм
Глибина 400 мм
Можливе замовлення у різних кольорах:
Стандарт: Білий, Сонома, Антрацит, Венге
Стандарт плюс: (+20% до ціни) Бетон, Крафт Білий, Крафт Золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 900 мм |
| Глибина етажерки | 400 мм |
| Висота етажерки | 855 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 855 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 855 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Фасади етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 996 ₴









