-20%

Тумба в кабінет керівника, тумба в офіс, тумба для принтера, тумба на роликах в офіс
3 738 ₴
2 990,40 ₴
- В наявності
- Код: Тумба РУК
+380 (97) 051-61-19
Артем- +380 (63) 940-08-57Артур
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміум-тумба для кабінету керівника — це елегантний та функціональний елемент робочої зони, що доповнює стіл. Вона забезпечує зручне зберігання документів та особистих речей, підкреслює статус власника та гармонійно продовжує дизайн основного робочого місця директора.
Габритні розміри:
Ширина 700 мм
Висота 634 мм
Глибина 500 мм
Тумба виконана із ДСП, всі отвори посверлені, інструкція та фурнітура у комплекті
Тумба доставляється в розібраному стані в трьохшаровому гофрокартоні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | мобільний |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 700 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Висота тумби | 634 мм |
| Товщина стінок | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990,40 ₴







